| ion218642 a întrebat:

Cum vi s-a parut serialul Dexter? Am vazut ca zic multi ca dupa sezon 4 devine slab, mie in afara de sezonul 6 mi s-au parut bune toate sezoanele chiar si sezonul 8 nu stiu unde ziceti voi ca a fost slab, ba chiar sezonul 7 a avut multe twist-uri, mult suspans, imprevizibil, o faza geniala cu Dexter, nu dau spoiler.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu am putut să îl termin.Pe mine nu m-a prins.Sunt foarte puține serialele sau filme de genul care îmi plac.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu cui nu i-o fi plăcut, că mie mi-a plăcut tot serialul per totalwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyperion7):

Ai vazut si sezonul 9? Si daca da, unde, pe ce platforma?

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai știu dacă și sezonul 9, însă știu că eram mare fan al serialului asta.
Aparent pe net nu exista acest sezon.
Sincer sa fiu, nu m-am mai uitat la Dexter de câțiva ani buni, nu mai știu exact ce și cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vi s-a parut serialul Dexter?

Un serial de-a dreptul CRIMINAL! happy

Ai vazut cumva si sezonul 9?
Si daca da, unde? Pe ce platforma de streaming?
Am vazut ca pe Netflix Romania serialul nu exista, ma gandeam de exemplu sa folosesc un VPN.

| ion218642 explică (pentru anonim_4396):

Eu am vazut si 9 pe net frate, l-am vazut de 2 ori serialul complet si cateva sezoane gen 2 4 si 7 de mai multe ori, ceva asemanator ar fi you, mr robot, barry.