| Cristian226 a întrebat:

V-a plăcut serialul Umbre de pe Hbo Go? Eu pana acum nu l-am văzut si aseară am terminat primul sezon dar nu mi s-a părut atat de fantastic pe cât se vorbește despre el. Bun este si sunt faze si personaje chiar foarte calumea si bine conturate dar parca nu este la nivelul la care este evaluat. Asa bun devine pe parcurs în sezoanele următoare?

2 răspunsuri:
| Whitesnake99 a răspuns:

E semi - mediocru, nu te astepta la cine stie ce. Merita daca vrei sa omori niste timp.

| meli120 a răspuns:

Nu