| Cornelia19 a întrebat:

Cum vi s-au parut Piratii din Caraibe pe ape si mai tulburi?

3 răspunsuri:
| Adiitza a răspuns:

Azi l-am vazut la Cinema Pro, ffff frumos filmu happy plin de actiune si faze amuzante, bate primele parti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film plin de aventura, intorsaturi/rasturnari de situatie, umor(ce am cautat eu mai mult), peisaje frumoase, muzica victorioasa si incitanta a lui Hans Zimmer...subiectul a fost chiar interesant, dar nu prea mi-a placut 3D-ul. Nu prea merita banii de bilet 3D!

| FallenDemon a răspuns:

Bun dar sirenele au fost exagerate deoarece aveau colti de vampiri tongue