| gaaaaaaaaaaaabi a întrebat:

Cum vi se pare filmul final destination 3?

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Cred că Final Destination 3 este cel mai popular dintre cele 5 filme din serie.
Întradevăr, mi se pare destul de reușit. Nu ai timp să te plictisești, ești mereu „ținut în priză", actorii au jucat decent (spre deosebire de filmele precedente), iar finalul a fost destul de neașteptat.
Numai bine!

| vali1985 a răspuns:

A fost super bun filmul.Mi-a placut foarte mult.

| xlollypop a răspuns:

Suuuuupppeeeerrrr.chiar a fost cel mai misto.asta a fost primul film din serie pe care l-am vazut si a doua zi le-am vazut pe resul.chiar a fost foarte interesant si reusit. unul din cele mai fruoase fime:Xhappymeria vazut FUNDA?:*

| Mandark a răspuns:

Suuper tare il am pe pc prima data l-am vazut in 2009

Răspuns utilizator avertizat