| Ana7807820 a întrebat:

Cum vi se pare filmul Slenderman?
Îl vizionez în acest moment (Luni, 19 august, ora 00:00) şi nu mi se pare diferit faţă de alte filme de groază.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vizionat cam jumate din film. Si da e. slab
Ii dau undeva la 4/10
Acum vizionez Inferno (1980)

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E oarecum diferit dar nu-i mai nimic de capu lui. Mă așteptam la mai mult că poveste interesantă puteau avea dar ca de obicei, au făcut totu de mântuială, film în care se bagă mai mult în publicitate și promovare decât în scenariști și ce contează...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am vizionat dar am auzit ca e aiurea

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie imi plac filmele horror de la 6-7 ani am inceput sa le privesc. din pacate acum in prezent nu prea sunt filme horror reusite si sa aiba ceva original si diferit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sunt filme horror ok. exemplu ultimul nu ca e super bun, dar e mediu :The hole in the ground.(2019) Dar ma uit la filme horror incepand din anii 70`

| Ana7807820 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am terminat de vizionat filmul si da, e extrem de prost. In loc sa convinga lumea ca Slenderman e un fals, astia vor sa faca profit de pe urma lui si accidentelor care l-au facut celebru si zic ca e real.
Plus ca plotul filmului e extrem de stupid, mai prost decat ala din primul film Scream.
Eu ii acord un 2/10 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vizionat cam jumate din film. Si da e. slab
Ii dau undeva la 4/10
Acum vizionez Inferno (1980)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine uitate la primele serii hellraiser sau saw

| brokxy a răspuns:

La voi toate vi se par plictisitoare pretentiosilor

| Ana7807820 explică (pentru brokxy):

Pai citeste si tu despre originea lui Slenderman si dupa scrie-mi parerea ta. M-as uita la orice, dar nu prea am la ce ma uita la televizor in afara de telenovele, stiri, telenovele si uneori filme bune sau interesante.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana7807820):

Daca vrei ceva horror, cauta dupa Masters Of Horror mini filme de cate 1 ora. Toate sunt diferite la scenariu fata de filmele horror clasice.