.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Ce filme bune ati mai vazut? astept raspunsuri, vizionez filmele si dupa aia declar dupa aceea filmul castigator!big grin

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde ce iti place: "The Earth Stood Still" film SF cu Keanu Reaves. "Transporter 3" de actiune. "Thick Madame" comedie romantica happy "15" film romanesc cu Maya Morngenstern, sorry nu-mi mai aduc aminte altele... pe moment

11 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

multumesc tuturor celor care mi-au raspuns!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

ada acum o saptamana am vazut ''casa de ceara''-cel mai tare film.eu iti recomand ''mirrors''in caz ca nu l-ai vazut pune-l pe lista de asteptarebig grin(super film)big grin.sau mai poti viziona ''mariaj intarziat''-povestea lui Bloody Marybig grin(si filmul asta e interesantwinking )

| LuS[z] a răspuns:

The Twilight mi s-a parut super tare. Sau Bedtime Stories e super comedie si mi s-a parut misto. Calatorie spre Centrul Pamantului, Wall.e.si apropo si eu sunt nascuta tot in 1993 big grin

| Swabia a răspuns:

Inceark un horror daca te tine, cum ar fi "saw" (1, 2, 3, 4, 5, 6) big grin...sau "Casa de ceara!"tongue...
Vizionare placuta!

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Iti recomand In Bruges: http://www.imdb.com/title/tt0780536/

| dudu_4306 a răspuns:

The step brothers (2008) - aproape am facut pe mine de ras. Nu garantez ca vei rade la fel, fiecare cu gustul lui, dar merita vazut.

| ancootza a răspuns:

Mike1993 eu am vaz camera 1408 e fain filmu... daca vrei ia id meu anca_hot_07 sau anka_sweetyy_girl!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salut mike1993, duminica seara am revazut Dulapul/The Closet cu Gerard Depardieu, Daniel Auteuil, Thierry Lhermitte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut mike, am vazut scream 1 hororr, dar pe al doilea nu l-am mai vazut pentru era sambata sau vineri si eram la o prietena la o petrecere. Puteti sa imi ziceti, va rog, cum sa fac sa il pot vedea? va roog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja asasin marfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell