| nooolimits a întrebat:

Cum vi se pare finalul serialului Dexter?(mie sincer nu prea mi-a placut finalul ma asteptam la altceva ), astept pareri de la fanii serialului Dexter...

Răspuns Câştigător
| SalvatoreLeon a răspuns:

Pai daca e sa o iei in mod calitativ n-a fost un final prea surprinzator multa lume se astepta ori sa fie executat la injectie letala/scaun electric ori sa fie omorat de vreun criminal ori sa se sinucida. Desi eu sunt foarte fericit ca na murit chiar daca nu pare asa artistic. Dar totusi nu m-as mira daca ar mai aparea o continuare ca a lasat loc asta e foarte bine poate ne face Showtime o surpriza :X. (Chiar nu inteleg de ce n-ar mai continua au populatie multa, sunt apreciati e unul din cele mai tari seriale). Eu tocmai il revad acum a 9 a oara laughing Bafta!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca a fost cel mai slab final de serial vazut de mine pana acum...

Si chiar sunt fan dexter, a fost o mare dezamagire...

| OnuOnulică a răspuns:

Un final naspa...
Oricum a fost un serial bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a terminat urat, dar na este Dexter trece peste happy oricum nu cred ca va mai fi alt serial ca Dexter

| Alex_Vlad_1970 a răspuns:

:-)