| DonEduardo a întrebat:

Cum vi se pare serialul "Squid game"? Merita vazut?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam da.

| Celcestietot a răspuns:

Am auzit numai de bine despre el.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, clar merita vazut, e super. L-am vazut si eu acum vreo 2 saptamani. Episoadele 6 si 8 sunt cele mai triste.

| Dismally a răspuns:

Am auzit ca este bun, mi l-a recomandat un prieten. Eu nu am apucat sa-l vand inca, zilele trecute l-am descarcat.

| Mirel4412 a răspuns:

E captivant si interesant, merita sa-l vezi, dar contine scene grafice( injunghieri, impuscaturi)

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu m-a dat pe spate personal! Nici primul episod nu am avut rabdare sa-l termin!

Răspuns utilizator avertizat
| NonZarek a răspuns:

Da merita văzut, e fain deșii la început, primele 3-4 episoade m au plictisit, va deveni din ce în ce mai interesant și te vei atașa de personaje. Când am ajuns la ultimul episod, mi au căzut ochii când am văzut faza la care nu ma asteptam deloc.

| Vasile2003 a răspuns:

E ok ...adică mi se pare cam supraevaluat de majoritatea persoanelor...e puțin captivant la un moment dat, dar în mare parte mi s-a părut plictisitor. Pentru final m-am uitat la el, sa vad cine câștigă

| KaylaHarper a răspuns:

Thank you for sharing you can download CarX Street APK completely free here: https://apkcima.com/es/carx-street

| kerryortiz a răspuns:

It was a game that stood out in a short time. meanwhile https://modilimitado.com/minecraft-apk is long time favorite game