| intrebdoaratat a întrebat:

Hbo sau Netflix? Eu as merge pe hbo dar si netflixul mi se pare bun,undercover, narcos, squid game, the watcher foarte multe.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Hbo are mai puțin content și aplicația are o grămadă de bug-uri. Are unele seriale/filme mai bune, dar nu toate.Netflixul are și el multe filme și seriale bune. Nu bate niciun serial de pe Netflix cernobil, got sau penny dreadful de pe hbo. În rest sunt discutabile.
Dacă ai anumite seriale sau filme pe care vrei să le vezi, alege aplicația care le are pe cele mai multe. Sau mai e mișto ca în luna când știi că o să iasă ceva ce te interesează pe Netflix, faci acolo abonament. Luna următoarea dacă sunt altele care îți plac pe hbo, faci acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul. Prefer sa vad filmele gratis disponibile pe site-uri de vizionare filme cu tot cu subtitrare.

Răspuns utilizator avertizat
| sorinul7 a răspuns:

Am avut ambele dar HBO Max este mai bun (in opinia mea). HBO are The last of us, Game of Thrones, Succesion, The White Lotus etc. Iar daca iti plac SF urile ai universul DC (Batman, Wonder Women etc).
Poti incerca o luna la fiecare si vezi care are content pe gustul tau.
PS: Hbo Max este doar 15 lei daca faci prin operatorul digi.
Funda?

| wrestling2001 a răspuns (pentru sorinul7):

Pai si daca faci abonament se vede mult mai bine decat pe net orice site ai gasi? the killing ai vazut sezonul 3 si 4 se ridica la nivelul primelor 2? apropo cate seriale ai vazut eu am ajuns la 47.