| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste careva daca exista vreun movie player ce poate reda un film intr-o calitate destul de proasta incat sa poata fi vizualizat pe un pc din 2004? caci majoritatea filmelor le gasesc numai sub format DVD iar de convertere m-am saturat, dureaza prea mult.
banii pentru un eventual calculator nou i-am investit intr-un DVD player pe care ma tot uitam la filme in Blueray, iar vechiul televizor s-a stricat si numai am garantie la el. n-am pe ce viziona cateva zeci de filme si de aceea intreb.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

BSPlayer, VLCPlayer si KMPlayer.toate sunt excelente, mai ales ultimul!
succes! >big grin

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Real player! e cel mai trebuie dintre toate programele! si poti descarca melodii si alte videoclipuri de pe netwinkingwinkingwinking deci e super tare!

| matrixismyname a răspuns:

Stai putin, PC-uri din 2004 pot sa redea si HD, depinde despre ce SPECIFICATII vorbim aici, procesor, placa video, ram.

Insa iti garantez ca orice cu un procesor 1ghz+, 256ram, 64mb video, iti reda dvd/dvdip cu succes. Poate n-ai tu codecurile necesare, incearca ca-lite mega codec pack + bsplayer

| stick a răspuns:

Descarga DivXInstaller, e f. bun si vede tot, succes!