| Boboleu a întrebat:

Cunoasteti filme cu adolescenti destrabalati (batai cu bite, fumatori, afaceri de droguri, fete prostituate doar pentru cateva grame de cocaina etc.etc.etc.)? daca da... spuneti-mi pls filmul, dau funda!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

2 filme bune de vazut!
Havoc 1
Havoc 2 - Normal Adolescent Behavior

| Allkin a răspuns:

Incearca Kidulthood si continuarea Adulthood.Se potrivesc foarte bine cu ce ai descris tu.Mi-au placut foarte mult si dezvaluie realitatea asa cruda cum este.bafta!

| GigllyMandy a răspuns:

American Pie 1-7; American Virgin; 18 years old virgin; 40 night and 40 days; Sper ca ti-am fos de ajutor! Ciuss

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

"17"
"Eu cand vreau sa fluier, fluier!"
"8 mile"

happy Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Run! Bitch Run! Trailer.