| Pozitivca a întrebat:

Buna ce filme misto cunoasteti? (ceva pentru adolescenti )

Răspuns Câştigător
| K1ndeR10 a răspuns:

If only - un film super de dragoste
A Walk To Remember - daca iti plac filmele cu adolescenti uitete la acest film - dragoste adolescenti.
I.Know.What.You.Did.Last.Summer - inca un film cu adolescenti dragoste si putina comedie
Soul Surfer - in acest film avem putina drama o fata ramane fara o mana iti recomand acest film vei ramane impresionata
My Sassy Girl - un film super de dragoste si putina comedie
Human.Trafficking - acest film este unu interesant pe care trebuie sa il vedeti toti in special cei tineri este vb despre traficul de persoane un film foarte foarte bun
Daca iti plac filmele de comedie American Pie toate sunt misto cel mai nou American Pie Reunion.
Cam atat sper sa iti placa vizionare placuta. Funda?
The Grey m-a tinut cu sufletul la gura.

| Pozitivca explică (pentru K1ndeR10):

Mersi mult mult...

2 răspunsuri:
| FloriNk a răspuns:

American pie laughing