| blurixe a întrebat:

Curand am vazut mai multe filme despre adolescenti, si scoala. Ultimul a fost "Cheats" care mi-a placut la nebunie. As vrea sa stiu cateva nume de filme despre adolescenti, scoala, si astea. Si, nu stiu de ce, dar imi plac filmele cu adolescenti care copiaza la scoala laughing La fel cum a fost "Cheats".

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Gen Cheats-The Perfect Score, Slackers.Alte titluri-Election,Easy A,It's a Boy Girl Thing,John Tucker Must Die,She's All That, Can't Hardly Wait, 10 Things I Hate About You,Angus,Thongs and Perfect Snogging,Saved!,Ratz,All I Wanna Do(Strike!),St. Trinian's,Sleepover,What a Girl Wants, Slap Her... She's French, 100 Girls,Read It and Weep, Get Over It, 17 Again,Fired Up!,Material Girls,Loser,Just One of the Guys,Prom Wars-Love Is a Battlefield,seria Porky´s,Hard Lessons-The George McKenna Story,The Principal,Stand and Deliver,Lean on Me,Dead Poets Society,Dangerous Minds,Freedom Writers,Good Will Hunting, One Eight Seven, Light It Up

| Ada11 a răspuns:

American Pie toate, I love you Beth Cooper, nu-mi vin in minte altele.
Numai bine!