| DenisCHW a întrebat:

Da deci va dau o intrebare la care sper sa ma surprindeti!
Ce anime recomandati in genul: actiune e bun si echii dar nu ecsagerat am vazut:
Kuroko no Basket, tokyo ghoul, sword art, log horizon, princes lover, persona 4, m3 sono kuroki,
trinity seven,akame ga kill,haikyuu!,
K-project,Btoom!,atack on titan,highschool of the dead,date a live,durarara!,Mirai nikki,Nyan Koi!,air gear,black bullet,rosario vampire,special a,Mayo Chiki,zetsuen no tempest,Guility crown,Kore wa zombie desu ca,Highsscool dxd,Boku wa tomodachi ga sukunal,madan on vandis, durarara x2, tokyo ghoul Va,kiseijuu,death parade,Shinmai Maou no Testament, si urmaresc :Assassination Classroom,absolute duo,kuroko no basket lll,saenai heroine no sodatekata,high school dxd born,shokugeki no souma,owari no seraph,danmachi,Naruto, Fairy Trail, One Piece, Gintama

Va rog frumos spuneti-mi niste anime-uri care nu au fost mentionate mai sus! Funda la cel mai bun anime, daca se poate puneti si un AMV langa sa nu incep sa ma uit si sa fie naspa anime-ul

Răspuns Câştigător
| MrsVamp a răspuns:

Scuze, nu am citit cu atentie intrebarea, pai prin anime-urile enumerate de tine nu erau si Death Note ori Another, deci le poti incerca si pe astea si ar mai fi Zankyou no Terror,Togainu no chi, sankarea, school days, Strike the blood, deadman worderland, Trinity Seven. thinking

3 răspunsuri:
| MrsVamp a răspuns:

Nana, Kamisama Hajimemashita, Bokura ga ita, Vampire Knight, Nisekoi, incearca-le pe astea happy

| DenisCHW explică (pentru MrsVamp):

Mane acuma serios nu am cerut dragoste ci actiune, daca aveam chef de anime cu dragoste gaseam, dar cu actiune ca nu mai gasesc

| DenisCHW explică (pentru MrsVamp):

Mersi asa mai merge happy trinty seven l-am scris big grin laughing

| MrsVamp a răspuns (pentru DenisCHW):

Scuze, nu am citit cu atentie intrebarea, pai prin anime-urile enumerate de tine nu erau si Death Note ori Another, deci le poti incerca si pe astea si ar mai fi Zankyou no Terror,Togainu no chi, sankarea, school days, Strike the blood, deadman worderland, Trinity Seven. thinking