| Magarus a întrebat:

Dați-mi 2 seriale cu care să-mi ocup timpul de preferat cu supranatural. Funda la serialele care arata cel mai bine.

9 răspunsuri:
| Aliison a răspuns:

1.Lost
2.Terranova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heroes
Death Note.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Death Note e animewinking E o mare diferinta intre anime-uri si seriale tongue Despre Heroes nu stiu nimic, deci ai scapat aici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeval happy Este vorba de o echipa top secreta care au grija de toate anomaliile (Portalele) tongue Adica aceste anomalii apar peste tot in lume, sunt portale catre alte dimensiuni, cu monstrii, adica cu diferiti dinozauri, crocodili gigantici si mai stiu eu ce laughing.) Dar este foarte frumos serialul happy Are 8 sezoane tongue :X Este cel mai tare din lume, te oblig sa te uiti la el :X

| AlexeHellsing a răspuns:

Mie cel mai mult îmi plac următoarele trei. Primele 2 încă nu s-au terminat dar al treilea e gata.
1 Teen Wolf
2 True Blood
3 Merlin
Ar mai fi și The Vampire Diaries care-i destul de fain, însă de la începutul serialului până acum m-am cam plictisit. Sper că te-am ajutat...

| mdaria a răspuns:

Fringe, Touch, Warehouse 13, Continuum cam acestea sunt serialele pe care le-am urmarit si imi plac mult de tot.

| Crissu3005 a răspuns:

1.Grimm
2.Sanctuary
3.Alphas
4.Fringe
5.Once upon a time
6.Being human
7. Teen wolf
8.Arrow
9.The secret circle
10.Roswell
11.Blood ties
Nu am mai precizat Supernatural(presupun ca deja l-ai vazut)

| alezander12 a răspuns:

Legend of the seeker!
the vampire diaries

| Oboro a răspuns:

Fringe, Doctor who
Ceva cu supereroi daca vrei Smallvile sau Heroes sau Arrow(dar e de abia sezonul 1)
Cu magie: Merlin