| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Dați-mi vă rog filme sau seriale cu realitați alternative / universuri paralele / istorii alternative, gen Parallels (2015).

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Terra Nova, The 100, Lost,Nowhere Boys, Under The Dome, Intruders, Wayward Pines, Persons Unknown (miniserie), Lost Room (miniserie)
Filme: Pleasantville (1998),The Thirteenth Floor (1999),Total Recall (2012),Upside Down (2012),Looper (2012),The Giver (2014),Elysium (2013),I'll Follow You Down (2014)

| 0raiden0 a răspuns:

Incearca tera nova e un serial foarte fain din punctul meu de vedere happy