| AnaMs16 a întrebat:

Daca ar fi sa imi recomandati un film, ce film mi-ati recomanda sa vad? big grin

Răspuns Câştigător
| EverybodyDies a răspuns:

Comedie:Seria Ice Age
Drama:Titanic,Hachiko:A Dog's Story love struck,The Curious Case Of Benjamin Button,Schindler's List,Rain Man,American Beauty,Forrest Gump,The Help,The Descendants, The Iron Lady, La Vita E Bella, Black Swan, 127 Hours,The Life Of David Gale,A Beautiful Mind,Million Dollar Baby,One True Thing,Kramer Vs. Kramer
Romantic:The Notebook,One Day,Pretty Woman,Sweet November, A Walk To Remember
Animatie:Seria Ice Age, Timb Burton's Corpse Bride
Aventura:Avatar, Hugo, Seria Pirates Of The Caribbean
Crima:The Silence Of The Lambs
Western:True Grit
happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnaMs16 explică:

Multumesc mult tuturor:X, dar din pacate doar un raspuns pot sa-l premiez.