| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa recomandati un serial care v-a impresionat, ce serial ati recomanda?

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Prison break. Daca a reusit sa captiveze, ca film de actiune, si pe cineva caruia nu ii plac filmele de actiune, eu cred ca e foarte bun.

| Ensiferum a răspuns:

Criminal minds.

| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones
Lost

| Nemessys a răspuns:

Teen wolf.

| GoldenZenith a răspuns:

Lie to me
Dr. House
Breaking bad
Anatomia lui Grey
The Mentalist

| Eduard619 a răspuns:

As vs evil dead
vikings
TWD

| VictorFenrir a răspuns:

Vikings,momentan este singurul serial pe care il urmaresc cu drag si mereu astept urmatorul episod cu nerabdare.

| g4mma a răspuns:

Nu as putea recomanda doar unul. Uite o lista:
Fringe 2008
Flashforward
Prison Break - e bunicel intr-adevar
Sense8
Legion 2017
Fargo
Stranger Things
The walking dead, Fear the walking dead
Mindhunter 2017

E cam haotica lista dar toate mi-au placut happy

| happy31animation a răspuns:

Moștenitori

| ColdHeart a răspuns:

Prison Break ar fi unul.

| bubu12234 a răspuns:

Blindspot si Lie to me

| AlexSandu17 a răspuns:

Peaky Blinders, Game of Thrones, The Tomorow People (din pacate e anulat), Westworld, The Punisher, Stranger Things, Narcos, American Gods, Misfits, Sons of Anarchy, Shameless, Good Behavior, The 100.
Uite-te la trailer sau la descrierea serialului si vezi care-ti place. Sper ca te-am ajutat happy

| BroPew2017 a răspuns:

The vampire diaries si supernatural ( pe asta il ador efectiv )

| paul0507 a răspuns:

Vikings iti recomand