| Anastasiaa a întrebat:

Daca ati dori sa faceti un videoclip pe care sa-l postati pe youtube, dar un colaj cu imagini si o melodie pe fundal. despre ce l-ati face :-D?

Răspuns Câştigător
| Dianna35668 a răspuns:

. happy poate l.as face pentru prt mea cea mai bunahappy
poze cu noi si o melodiehappy
sau poate pentru prietenul meu.
sau poate o poveste reala din viata meahappy
.happy depinde de tine cum vrei sa iasa si de ce vrei sa il puihappy

4 răspunsuri:
| JesterRO a răspuns:

Despre oamenii muntilor.

| Realistu a răspuns:

Despre asta http://www.youtube.com/watch?v=r6NpSJYB-jM (melodia e facuta de mine, pozele luate de pe net). :P

| taniushka a răspuns:

Cele mai frumoase locuri din lume
cele mai neobisnuite locuri din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as face ceva care ar deschide ochii lumii cel putin din prisma ideologiei si stilului de viata al unui rocker/metalhead. Ca sa nu mai fim catalogati pe nedrept. Pozele ar vorbi de la sine, si muzica. hehe, nu pun exodus sau venom, pun ceva mai pe intelesul lor, un... Motley Crue? Kiss? Kr0kus? cam asta ar fi proiectul meu.