| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu un sfat?
As dori sa fac un colaj video cu poze si texte, pe fundal sa am o melodie. Nu stiu ce program sa folosesc si cum sa fac.
Va mutumesc!

Răspuns Câştigător
| Eikudo a răspuns:

Încearcă PicPlayPost, Collage Maker sau Clip Collage Movie Maker pentru PC. Dar depinde de ce sistem de operare ai.
Iar pentru Android îţi recomand VivaVideo sau Filmora.

Sper că te-am ajutat. ^_^

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Buna! Program de editate poti folosi "Video Pad", iar pe youtube, poti gasi o multime de tutoriale, cum sa il folosesti. Sper ca te-am ajutat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Poti face cu aplicatia vivavideo pe care o gasesti pe magazin play!
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici!
Incearca sa vezi!
http://pefel.net/......yles-pack/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa mai cauti tutoriale pe youtube

| Flavius_Burtea_1978 a răspuns:

Daca esti incepatoare iti recomand Filmora GO, Camtasia Studio 8, iar daca esti ok Sony vegas pro 11/12/13 Daca esti buna Adobe Premier Pro (E destul de complicat daca nu esti asimilata cu nici un program de editare mediocru)