| bebitza a întrebat:

Cine ma ajuta sa creez un colaj cu o melodie frumoasa...stiti vreun program cu care sa pun un text pe imagini cu trandafiri? la fel ca si in videoclipurile alea de pe youtube cu declaratii, numai sa fie texte scrise de mine.
va multumesc anticipat... sper ca m-ati inteles ceea ce vreau sa fac... un videoclip cu imagini si texte scrise de mine si o melodie ...dedicatie pentru cineva...

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Movie Maker din windows.

3 răspunsuri:
| pinkangel a răspuns:

Ulead video studio 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu ns sa fac si mi-as dori sa fac unul pentru iubitul meu. pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power point te ajuta sa faci asa ceva