| nechiforboss a întrebat:

Daca e sa alegeti dintre urmatoarele 4 filme pe care il preferati dintre urmatoarele variante:a)Stapanul inelelor; b)Inelul nibelungilor; c)Harry Potter; d)Piratii din Caraibe. Daca alegeti mai mult de o varianta puteti face si un clasament!! Spre exemplu:1.Inelul nibelungilor.2. Piratii din Caraibe; 3.Stapanul Inelelor,s.a.m.d. Deasemenea puteti mentiona daca doriti si rolul/actorul/actrita preferata(bineinteles puteti avea mai multe optiuni, dar doar din filmul/filmele pe care l-ati/Le-ati ales ).Va multumesc si va astept cu optiunile voastre!

Răspuns Câştigător
| KristenRichardson a răspuns:

1)Harry Potter
2)Inelul Nibelungilor
3)Stapinul Inelilor
4)Piratii din Caraibe

7 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

1.LOTR
2.Harry Potter
3. Piratii din Caraibe
4.Inelul Nibelungilor

| Laura927 a răspuns:

Pirații din Caraibe ...Jonny deep ( cred ca asa se scrie numele lui daca nu sorry)

| nechiforboss explică (pentru Laura927):

Johnny Depp ...se scrie, dar nu-i nici-o problema, voi lua in considerare raspunsul, atunci cand voi acorda/sau nu funda(am uitat sa mentionez ca dau funda, iar ca sa aveti mai multe sanse va rog sa faceti un clasament iar cel care nimereste sau macar e pe-aproape de a nimeri clasamentul filmelor mele preferate va lua funda.Pana acum raspunsul utilizatoarei cu numele de Panaguta_Cristina_1997 e cel mai aproape). Continuati sa va lasati parerile aici, va asteapta funda!

| nechiforboss explică (pentru nechiforboss):

Iar ca sa va dau un mic indiciu cum trebuie procedat ca sa puteti lua funda, un tip de raspuns e urmatorul:1. Piratii din Caraibe-Johnny Depp sau Inelul Nibelungilor-Kristanna Loken/Benno Furmann, etc.

| HaKa93 a răspuns:

1.Stapanul inelelor
2.Harry potter
3. piratii din caraibe
4.inelul nibelungilor

actori:
1.johnny depp
2. Daniel radcliffe
3. Elijah Wood

| BoomBoomPow a răspuns:

Stapanul inelelorwinking apoi continuarea The Hobbit.Super tare filmul!

| iulia043 a răspuns:

C) Harry Potter-e un film de nota 10