| Simpluuu a întrebat:

Daca gaseste cineva dati-miva rog un link cu floricienta in romana

Răspuns Câştigător
| Alexutza6755 a răspuns:

Daca te referi la melodii, gasesti pe youtube destule, dar daca te referi la informatii despre serial, uite aici:
http://www.cinemarx.ro/filme/Floricienta-Floricienta-437018.html
Iti da acolo postere, distributia, destule detalii despre film.Ti-as fi dat wikipedia, dar nu am gasit decat in engleza.
Adios!

1 răspuns:
| Simpluuu explică:

Mersi
am vrut niste linkri cu episoade dar mersi a fost singurul raspuns mai complet