| lrls a întrebat:

Dati-miva rog episoadele 11.12.13.14 si 15 din bona mea e un vampir in romana

5 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Wooww n-ai cum sa le gasesti decat in engleza.de abia au ajuns la ep 7 ce te grabesti atat?

| lrls explică (pentru SongElena):

Nu am la ce sa ma uit

| SongElena a răspuns (pentru lrls):

laughing te cred dar mai ast.

| Busuioc_Luiza_1997 a răspuns:

Poti intra sa le vezi pe Teava sau pe youtube daca sunt toate dar ep 13 e sigur pe youtube pe 11, 12, 14 si 15 le gasesti pe teava un site!
Sunt super bucuroasa ca am putut ajuta pe cineva casi eu sunt un mare fan si ma enerveza foarte tare cant nu vad episoadele pe care le vreau eu!