| ionutVUVUZELA a întrebat:

Daca mai stiti filmul acela de pe digi film cu cei 2 negri care sunt arestati pe nedrept si stau 60 de ani in inchisoare si pana la urma scapa. mi-a placut mult filmul acela.cum se numea?

2 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Contele de monte cristo? da nu mai stiu daca erau negri sau daca au stat 60 de ani in inchisoare eu imi aduc aminte ca unu a murit si altu a scapat. fundabig grin

| AnonymuxX a răspuns:

Si eu l-am vazut mai demult pe un alt canal dar nu stiu sigur cum se numea...actori parca erau Martin Lawrence si cu inca cineva nu stiu sigur straight face