| MyruX_1125 a întrebat:

Buna tuturoooor! Stiti ca era un film despre doua fetite mici, blonde, care nu se cunosteau, dar erau identice. Una era mai bogata, iar cealalta mai saraca si baietoasa, dar pana la urma ele se intalnesc. Imi puteti spune cum se numea filmul daca il recunoasteti?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Il stiu da nu imi amintesc numele exct era cu surorile olsen.

| IDA08 a răspuns:

Cred ca e cel pe care l-am vazut si eu...cu gemenele Olsen cand erau mici. ''It takes two'' happy

| Minnie19 a răspuns:

Eu stiu un film cu Lindsay Lohan, dar nu sunt sigura ca ii aia ce zici tu. Se numeste The Parent Trap.

| ioanahannah19 a răspuns:

It Takes Two