| LoyCE000 a întrebat:

In urma cu ceva vreme am vazut un film care mi-a placut foarte mult, dar nu mai stiu cum se numeste.O sa va povestesc filmul si daca stiti cum se numea imi ziceti si va dau funda!

O fata aflase de un site cu care puteai face schimb de locuinta cu o persoana pentru o saptamana sau cat vroiai.Ea a gasit o persoana si au decis sa faca schimb de locuinte.Dar una dintre fete (Cea care facuse siteul)era o criminala foarte cautata care omorase foarte multe persoane.Si pentru ca cele doua fete semanau toti au crezut ca ea e de fapt criminala, si vroiau sa o inchida, dar fata acuzata pe nedrept se lupta pentru dreptate.In acest timp fata criminala ii omorase prietena, mama si ii daduse foc la casa. Dupa o saptamana fata tot incerca sa dovedeasca ce s-a intamplat asa ca a fost la casa criminalei stiind ca ea e acolo insa a fost rapita dusa intr-un loc mai special si batuta, dar in final fata criminala a fost inpuscata de politisti si cea nevinovata a supravietuit.
Filmul era in franceza

2 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Nu ştiu filmul, dar daca l-ai văzut la tv, caută pe net programul canalului şi trebuie să găseşti acolo!

| GeorgeSprite a răspuns:

Filmul se numeste uff mai pus sa citesc toata asta si mie asa de lene acum incat abia scriu aceste randuri si Plus ca un film nu se cauta asa