| anonim_4396 a întrebat:

Dacă verișorul meu și-a făcut cont de Netflix și mi-a trimis invitație și mie, sa împărțim contul, cum sa ma conectez? Ca acolo scrie sa îmi fac abonament nu știu și eu trebuie sa împart cu el

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai da dar nu trebuie sa bagi mail si parola de fiecare data. Iti selectezi profilul tau si te baga instant.

36 răspunsuri:
| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Și el poate vedea ce filme Vizionez?

| Wr3nch a răspuns (pentru Inutarh):

Daca intra pe profilul tau da, la fel cum si tu te poti uita pe profilele celorlalti.

| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Mulțumesc

| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Deci nu ia in considerare ca și cum ar fi doua dispozitive

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ți-a trimis invitație ca să-ți faci și tu cont și să-ți plătești separat.
Dacă vrea să intri pe contul lui, îți dă e-mailul și parola și îți creezi acolo un profil al tău.

| stefytzab03 a răspuns (pentru stefytzab03):

Sa.mi dai ce?