| BarbuMaria23 a întrebat:

Cum împart un cont de Netflix?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-l mai imparti deloc, ca acum nu se mai poate face asta, deja s-a anuntat ca ti se blocheaza contul, daca se observa distrubutie pe adresa de IP diferite.

| BarbuMaria23 explică (pentru Violleta2022):

Și dacă eu chiar vreau?

| Violleta2022 a răspuns (pentru BarbuMaria23):

Tu poti sa vrei pana maine, ca Netflix a limitat accesul si nu s emai poate impartii cu vecinii, nici macar cu rudele care stau la alta adresa, ca au alt adrsea de IP si te blocheaza si pe tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai userul și parola celui cu care vrei să împarți și vezi ce iese.

| mastadont a răspuns:

Faci fiecărui utilizator un profil și cu asta basta. Așa se zice că cică nu se mai poate dar dacă nu abuzezi merge, eu îl împart cu fratele meu și el e în străinătate, dar încă merge contul bine-merci.

| Standt a răspuns:

Chiar daca vrei, acum nu se mai poate. Nu aveau venituri si au restrictionat asta.

| LisaJulie a răspuns:

Nu cred ca se poate