| SoraHopa a întrebat:

Salut,dacă am câștigat la un concurs, un cont de Netflix și dacă mă conectez pe acel cont, este cumva posibil ca persoana care deține contul sa îmi poată hackui telefon meu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai un pic, tu ai castigat un pariu, poate vrei sa spui, ca asta nu-i concurs legal de la Netflix.
Asadar folosesti ilegal acel cont, deoarece Netflixul nu are conturi transmisibile si nici nu permite ca diversi clienti sa se conecteze pe acelasi cont, cu exceptia familiei celui care are contul.

| Levente a răspuns:

Nu te chinuii cu netflixul Este Stremio com unde vezi orice film gratuit. Doar trebuie instalat. Si conectat la reteaua de stream.

| stefanneell a răspuns:

Stai linistit. E ok. Schimba parolabig grin