| SlymOvy a întrebat:

Daca vrea sa descarc carti in format electronic de pe scribd trebuie sa platesc?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Poti downloada un fisier in schimbul uploadarii altuia.

| SlymOvy explică (pentru Pricked):

Nu invers?

| Pricked a răspuns (pentru SlymOvy):

Greseala mea.

| SlymOvy explică (pentru Pricked):

happy da am trecut de faza asta am descarcat cam multe documente si a trebuit sa-mi fac cont cred ca e ok acum...

| AwakenTheMonster a răspuns:

Nu neapărat. Ai vreun document educativ, ceva interesant prin calculator? Încarcă-l acolo, în schimbul a ce vrei de pe scribd. Nu trebuie să plăteşti.

| SlymOvy explică (pentru AwakenTheMonster):

Am incarcat da am descarcat mai multe documente si pe urma ma punea sa devin membru sau ceva de gen si mi-am facut cont, acum ma lasa sa descarc si nu stiu daca imi ia bani

| AwakenTheMonster a răspuns (pentru SlymOvy):

Nu-ţi ia nimic.
Tu încarcă, descarcă.
Atât.

| SlymOvy explică (pentru AwakenTheMonster):

Mersi!