| MaeRiAh a întrebat:

DAk ati gasi o lampa cu un duh in ea si duhul v-ar spune ca aveti 3 dorinte acre ar fi alea? cel mai fain rasp pr fundizaaa.scuze de categorie. da stiu ca aici raspundetilaughinglaughing)

Răspuns Câştigător
| Anna_9116 a răspuns:

Paithinking
1.sa stau in bloc cu baiatul pe care il plac [no name bby] day dreaming
2.vara asta sa fie infinita [numai daca se implineste prima dorintalaughing]
3.sa raman prietena toata viata cu...whistling baiatul de la prima dorinta :$
=]]
si setul 2 de dorinte: [p.s. asta e valabil cand am nervilaughing]
deci: 1. sa traiesc o viata intreaga pe un iaht care m-ar duce in cimitirul vesellaughing
2.sa am ca animal de companie un liliac
3.sa ma arunc de pe cascada niagara si sa cad pe everestrolling on the floor
interesant, nu?laughing

17 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Mi-as dori inca 10000 de dorinte happy

| MaeRiAh explică:

Toata lumeaaaa.ati avut niste raspunsuri minunate v-as da la toti fundita da din pacate nu pot ...asa ca fundita ii se acorda lui...merymulaughinglaughing tare dorintele.cam asa e si in cazul meu laughinglaughing

| musique_1043 a răspuns:

As avea doar o dorinta: sa imi indeplineasca dorinte toata viata!
:d

| ombladon a răspuns:

Auzi,daca...cunosti tu un duh spune-mi si o sa iti zic eu ce imi doresc happy()laughinglaughinglaughing, nu are rost sa ma amagesc singur laughing

| YoYoLicious a răspuns:

LOL.park e bine daca traiesti 101 ani...nici nu ai zis cum sa traiesti. poate de la 60 de ani ai nu stiu ce boala, stai la pat, si faci ceva pe ei de bani. Eu mi-as dori noroc in toate(daca am noroc, am si bani, daca am noroc, nu ma imbolnavesc, daca am noroc, nu o sa sufar niciodata, daca am noroc o sa am o familie frumoasa, daca am noroc, toti membrii familiei mele si cei pe care ii iubesc, o sa fie sanatosi, daca am noroc, ma duc in australia si vin inapoi bogata, daca am noroc, mai gasesc cateva lamp cu duh in ele.asta daca...am norochappy a 2 a dorinta e sa m lase sa ii dau cea de-a treia dorinta altcvuia si acea persoana sa ceara tot"noroc"happy

| cucaracia a răspuns:

1. Un suc (ca mi-e sete.)
2. Un pai pentru suc happy
3. Sa mi se implineasca toate visele. fie ele reale sau criminale.

numa' bine!

| QueenA a răspuns:

1. Mi-as dori ca urmatoarea dorinta sa fie valabila mii si mii de ani de-acum inainte: ca X sa fie fericit.

| eDDy a răspuns:

I-as mai cere alte dorinte, si apoi imi voi indeplini toate visele si poftele.

| JustForU a răspuns:

1.As dori sa-mi asigur viitorul...
2.As dori sa pot zbura...
3.As mai dori 10 dorinte laughing!

| xAimeeRO a răspuns:

Mi-as dori un infinit de dorinte...si as dori sa ma iubesca si el pe mine, sa am numai 10 la liceu sa vizitez America, si chestii din astea

| elisarktis a răspuns:

Nr1 :sa ma iubeasa baitaul pe care il iubesc(nu dau nume)
nr2 :sa traiest 101 ani
nr 3:sa castig la lotohappy

| DirtyBlood a răspuns:

1.sa-mi indeplineasca toate dorintele pe care le vreau in afara de astea 3
2.sa pot zbura pe distante lungi
3. sa ma pot teleporta oriunde in lume

| cнσcσ a răspuns:

Ok uite ce mi-as dori eu

Sa desenez in stele

Sa fie lumea mai buna

Sa ajung cineva in viata

| robylego a răspuns:

1.Funda pentru raspuns!
2.Vot pentru raspuns!
3.3 alte dorinte pe care sa nu le irosesc pe lucruri mici!(o gaina, 10000000 de euro,... ce crezi ca mai vreau?)

| CuRiOaSaAaAa a răspuns:

Imi doresc...
1.sa ii placa de mine baiatului pe care il placlove struck(pe veci chiarbig grin)
2.sa am o viata superba(un sot super, vila cu piscina, job bine platit etc)
3.sa pot citi gandurile oamenilor(ca eEd` din twilight)love struck

happy

Ar fi super fain ca macar primele doua sa se indeplineasca si fara un duh magicsadlove struck

| Denehurqueen a răspuns:

Nr1.sa nu fie cat traieste familia mea SF.LUMII.
nr2.doresc sa ajung cineva in viata.
nr3. sa am o vilabig grinlaughing

| maria_9124 a răspuns:

1 dorinca ar fi sa nu mai fie razboae pe pamant a 2 dorinca sa nu mai rada si sa ma injure copii 3 dorinca sa i cunos pe idoli mei