| TomyBrave2019 a întrebat:

Dați-mi câteva seriale bune de pe Netflix vă rog.

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Designated survivor, Ozark.Astea mi-au placut mie. Ai grija, rezolva mai intai treburile importante ca te tin lipit de televizor. Vizionare placuta.

| TomyBrave2019 explică (pentru FreddieM):

Mulțumesc! laughing știu. Am topit câteva seriale în numai câteva zile.

16 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

The Haunting of Hill House daca vrei ceva psihologic si horror
Altered Carbon - despre lumea viitorului, merita vazut daca iti plac luptele actiunea, tehnologia

| TomyBrave2019 explică (pentru brokxy):

Hill house tocmai ce l-am terminat de vizionat ieri. A fost genial. Astept mai multe episoade.
Mulțumesc!

| Cduncfujndf a răspuns:

La Casa De Papel, Lucifer, Arrow.

| KaanNoah a răspuns:

Rivwrdale, Narcos, Lucide, Prosop Break

| TomyBrave2019 explică (pentru KaanNoah):

Nu prea am auzit de Prosop Break laughing. E bun? laughing
Glumesc. Și eu am prosop la autocorector dacă scriu prison. laughing
Mersi. O să mă uit.

| KaanNoah a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Moor. Acum observai laughing

| TomyBrave2019 explică (pentru KaanNoah):

Eu mi-am dezactivat înlocuirea automată laughing np și eu greșesc

| KaanNoah a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Înlocuirea automată e autocorectorul?

| TomyBrave2019 explică (pentru KaanNoah):

Da, adică e ok când vrei să scrii repede și apeși deasupra numerelor însă înlocuirea automată e enervantă. Dezactivezi și nu lași autocorectorul să înlocuiască cuvintele. Dacă scrii câine poate îți înlocuiește cu "faine" etc.

| biancaelenatanase a răspuns:

Stranger Things?

| theceoking2 a răspuns:

Riverdale