| Marius7121 a întrebat:

Dati-mi exemple de actori cu fete de smecheri in afara de Robert de Niro.

6 răspunsuri:
| drehtisch a răspuns:

Imposibil de raspuns, mai multe detalii nu poti da?

| Marius7121 explică (pentru drehtisch):

Ma refer la actori sau celebritati care au figuri de smecheri de mafioti, de oameni bazati.

| devisaleksa a răspuns:

Al pacino cel mai smecher actor de nu crezi priveste filmul constantin cu kiano

| drehtisch a răspuns (pentru devisaleksa):

Se scrie : Keanu Reeves, frate dc mai postati aici daca nu stiti sa scrieti?

| devisaleksa a răspuns (pentru drehtisch):

пашел в жопу пидар

| drehtisch a răspuns (pentru devisaleksa):

Este foarte bine ca sti rusa, sa inteleg ca esti rus de nu sti sa scrii in limba romana, sau esti doar un incult?