| anonim_4396 a întrebat:

La ce filme de comedie sa ma uit? Cu actori ceva mai cunoscuti ca Adam Sandler, Robert De Niro etc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Blended
You dont mess with the zohan
I Now Pronounce You Chuck and Larry
50 first dates
Big daddy
That`s my boy
Click
dumb and dumber

| TCosminn a răspuns:

Toate filmele cu Adam sunt excelente, am vazut multe dintre ele. La fel si cele cu De Niro. Are si Jim Carrey unele foarte bune.

| anonim_4396 explică (pentru TCosminn):

Ce recomanzi de la cei 3?

| TCosminn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce imi vine acum in minte. Adam - Just go with it, Blended sau Mr Deeds. De Niro - DIrty Grandpa, The intern (foarte bun pentru zilele noastre mai ales), Teapa in stil american. Jim Carrey - God for a day si Liar liar.