| hiseu a întrebat:

Dati-mi niste seriale coreene asemanatoare Cu She was pretty si Oh my Venus. Stiti voi, acele seriale in care o fata sau baiat are un defect, iar o persoana de care se va indragostii il sau o va ajuta. Sa fie foarte amuzante..., pot fi si seriale tailandeze, precum Bromance, pe care-l recomand cu mare placere big grin
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Birth Of A Beauty,It’s OK, This Is Love, Kill Me, Heal Me, Blade Man, I’m Sorry, I Love You, Scent Of A Woman.

| hiseu explică (pentru dannys):

O sa le incerc. big grin
Inafara de Kill me, Heal me pe care l-am vazut si este genial!
Mersi!