| Sandubsjs a întrebat:

Dati-mi o lista cu anime in romana, dau funda.

Răspuns Câştigător
| AnaB3680 a răspuns:

Charlotte
Tokyo ghoul
Ao Haru ride
Absolute duo
Diablokic lovers
Vampire Knight
Amnesia
Kuroshitsuji
Ino
Free
Dacă mai vrei intră pe animeg

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In romana nu vei gasi pentru ca anime desemneaza animatii japoneze, cu subtitrare in romana da exista, poate si titrare asta daca a avut vreun studio rabdarea necesara sa traga voci peste animatie desi ma indoiesc.

| Sandubsjs explică (pentru Simpatic):

Daca nu stii mai bine nu zi

| Simpatic a răspuns (pentru Sandubsjs):

Ce tare ai dat replay la un comnetariu din 2019 si chiar si asa nu ai inteles mesajul, anime in limba romana nu poate sa fie decat titrat, caci animeurile sunt desenele animate japoneze, cel de mai sus caruia i-ai dat funda nu ti-a dat o lista cu anime in limba romana ci cu animeuri in general, dar asta e unii nu intelegeti cu ce se mananca un lucru dar tot voi va dati mari.