| xFaith a întrebat:

Dati`mi si mie anime-uri romantice love struck

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Itazura na kiss, sakura cand captor, paradise kiss, nana, inu x boku.

3 răspunsuri:
| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Ce mai exact vrei?

| Andrei_3879 a răspuns:

Nana sau Mew Mew Power este si cu actiune acesta.

| coxicool99 a răspuns:

1Te iubesc, 2 din adancul inimii mele, 3dragostea invinge totul, 4locul tau sau al meu? 5fidel pentru todeauna, 6alegem sa iubim, nu saincetam sa iubim, 7pt cei care iubesc, 8dragostea este oarba, 9iubirea este esenta vietii, 10dragostea invinge totul! Lasati-va infranti in fata acesteia! 11daca dorinta ta e sa iubesti, iubeste! 12fara iubire viata nu are rost, 13te iubesc foarte mult si te voi iubi pentru todeauna14dragostea nu moare niciodata