| thePsychopath a întrebat:

Heii TPU! Imi dati si mie niste anime`uri romantice. mai noi? happy

Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Paii stai sa ma gandesc...
Campione : este dragut cam ecchi da nu prea conteaza pentru mine e asa si asa da parerea ta conteaza
Sword art online: este vorba de un joc virtual care nu mai poti sa iesi din el
Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru! (asta nu stiu daca o sa-ti placa mie nu-mi prea place depinde daca esti fana de animeuri cu multe fete si un baiat)
Noi nu pre stiu ce sa-ti dau asa cati dau si cava mai vechi da super tari :
Durarara:merita este super tare nai mai intalnit asa personaje ca in el si e si romance
Fairy Tail :asta nu e asa de nou si cred ca stii de el da daca nu te-ai uitat deja la el iti sfatuiesc sa te uiti e animeul meu preferat
Chihayafuru:este vorba de niste liceeni care juaca un joc de carti specific japonez
Kuroko no basuke nu e romance dar e super tare si e ongoing maine apare alt episod
Hyou-ca you cant escape :este vorba de niste liceeni care au intrat in clubul de literatura si incep sa rezolve niste mister nu cine stie ce dar e destul de dragut mai trebuie sa apara inca 1-2 episoade si o sa fie complet
Cam atat stiu sper ca o sa-ti placa

1 răspuns:
| LukaVocaloid a răspuns:

Te-ai Mai putea uita si la Tari Tari e ongoing au aparut 7 ep pana acum dar nu vin la data fixa :( Aaa si Campione si sword art online sunt si ele ongoing campione apare in fiecar luni si sword art online in fiecare duminica;)
P.S:mersi pentru funda :*
P.S.S:te poiti uita la ele subtitratein romana aici :
http://www.deseneanime.ro/