| MedutzZA a întrebat:

Dati-mi si mie trei nume de telenovele de pe acasa care va plac voua cel mai mult... daca printre ele sunt si telenovelele mele favorite dau funditSa; x

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Destine furate, Cele doua fete ale Anei, Marina, Trupul dorit, Rebelde, Valeria, Paradisul blestemat, O mare de Pasiune, Bella calamidades, Cealalta fata a Analiei, Kassandra, Inima salbatica, Dona Barbara si sa nu uit de: Iubire ca in filme,Inima de rrom si Regina love struck, Dragoste nebuna si Victoria(mai putin), Vaduva Blanco love struck Betty cea urata laughing immmm Ptito feo, Daria, iubirea mea love struck
Nu imi mai amintesc sad dar le-am iubit pe toate love struck

11 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai Iubire si onoare.[care s-a terminatcrying astazi]. clase 406 da nu-i telenovela si aurorawinking

| BloodPrison a răspuns:

Teresa,bela calamidades si kasandra, imi place mult si analia si fara sani nu exista paradis :X

| cristinna23 a răspuns:

Toantele nu merg in rai, cameleonii, aurora

| moniii5 a răspuns:

Teresa,kassandra,cameleonii,teresa,clase 406, suflet ratacit,lacrimi de iubire,inima salbatica,aurora,numai iubirea, inima salbatica, impostoarea,

| anaid2008 a răspuns:

Cameleones, rbd, fara sani nu exista paradis, analia

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Singura telenovela de pe acasa la care ma uit ii Numai iubirea blushing

| Rowanna09 a răspuns:

Acum imi place la nebunie teresa:X si mi-a placut saraci copii bogati, fara sani nu exista paradis, cealalta fata a analiei, cautand-o pe elisa, o mare de pasiune, cameleonii, dona barbara. Daca ar fi sa aleg 3 ar fi : Teresa, saraci tineri bogati, o mare de pasiunesmug

| nattyC_6241 a răspuns:

Bela calamidades, trupul dorit, aurora, teresa, cele doua fete ale analiei si inima salbatica

| LuSsSy a răspuns:

Pff.is multe... teresabig grin rebeli.clase 406.inima salbatica.numai iubirea.inger rebel.is ffffoarte multe.

| dyana_3692 a răspuns:

Aurora,jocul seductiei, destine furate, juramantulsi triumful dragostei

| flory1 a răspuns:

Luati si voi contul meu va rog nume public este flory1 si yahoo f. flori79