| valutzza a întrebat:

dati-mi si mie va rog cele mai vechi telenovele vazute de voi.toate telenovelele vechi pe care le-ati vazut si doriti sa reapara si telenovelele de acum. funda cele mai multe

12 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

- Marimar
- Esmeralda
- Corazon Salvaje
- Salome
- Antonella
- Prima iubire
- Inger salbatic
- Iubire adevarata

| AndutzaAndu a răspuns:

Era o telenovelă mai demult care mi-a plăcut mult, Valentina, grăsuța mea frumoasă big grin, Rebelde laughing, Lacrimi de iubire, Pisica sălbatică, patit-o feo laughing, Mama vitrega sau ceva de genu se numea, o altă telenovelă faină cu Gabriela Spanic în care ea avea o soră, Milagros și Gaby a născut o fetiță în închisoare și i-a dat-o la sorsa să o îngrijească și ea Milagros s-a măritat cu un om bogat, mă rog, multe de povestit, da' era super telenovela aia. big grin Și încă multe altele. laughing

| NothingImportant200 a răspuns:

Pai din trecut Ingerasii si secretul mariei, iar acum naricsa big grin

| AdelinaPaula a răspuns:

Numai Iubirea.
Nu mai stiu cum se numea o telenovela care imi placea mult dar, stiu ca in acea telenovela era o actrita pe nume Sidonia care avea doua fiice vitrege dintre care, una era surdomutalaughing))
Era suuperba telenovela.
Valeria
Sarmana Maria
Rosalinda.
Cam atathee hee!

| onelove12 a răspuns (pentru AdelinaPaula):

Mi-au placut mult Valeria, Sarmana Maria si Rosalinda!

| onelove12 a răspuns (pentru AdelinaPaula):

Pobre nina rica
Vivo por Elena
Simplemente Maria
La fiera
Amor Real
Rosalinda
Maria Mercedes
Maria la del Bario
Valeria
Abrazame muy fuerte
Salome
Clona
Rebelde
Dona Barbara
7 Pacate
Zoro
Mujer casos de la vida real
La Madrastra
Victoria
Carita de Angel
Clase 406
Corazon Salvaje
Cuidado con el angel
En nombre del amor
Cautand-o pe Elisa
O mare de Pasiune
Demon si inger
Esmeralda
Fara sani nu exista paradis
Impostuarea
In cautarea fericirii
Kasandra
Jocul seductiei
Saracii tineri bogati
Cele doua fete ale Anei
Analia
Manana es para siempre
Marimar
Sortilegio
Paradisul Blestemat
Prisionera
Teresa
Rubi
Sarmana Maria
Stapana
Sub cerul in flacari
La usurpadora si gata...

| valutzza explică:

Buna! va multumesc! dar de ce majoritatea ati pus si multe altele? de ce nu le-ati spus? in fine eu va multumesc mult.toti veti primii vot iar o singura pers(eu stiu care logiic)va primii funda! inca odata va multumesc!

| Blackaannee a răspuns:

Rebelde.patit-o feo...mai multe.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasion de Gavilanes.

| stefickutssa a răspuns:

Buna VAlutzza.
Pai mi-a placut:Tormenta en Paraiso(PAradisul blestemat)dar a mai fost dat, El rostro de Analia care chiar azi a inceput la ora 8 dimineata,Acoralada care mi-as dori f tare sa inceapa iar,Mar de amor stiu ca a mai fost dar mi-a placu f mult, Cameleones, Mi pecado stiu ca astea nu sunt f f vechi dar as vrea f mult pe unele sa le revad! Fundita?happy

| bula_5823 a răspuns:

Inima de rrom (stiu ca suna straniu) era pe tvr1acum 5-6 ani si era foarte fain tongue si nu e telenovela romaneasca

| Catinean_Florentina_1991 a răspuns:

Unde pot sa vad telenovela Accoralada online si subtitrat?