| T3qUyLa a întrebat:

Dati-mi si mie un top al celor mai tari filme pe care le-ati vazut voi horror/comedie, si cateva detalii despre fiecare daca se poate. Dau funda pentru cele mai tariwinking MS

2 răspunsuri:
| Nobodyy a răspuns:

1. Drag me to hell (O contabila intalneste intr-o zi o bab care a venit sa ii ceara o marire a termenului de plata ca sa nu i se ia casa dar aceasta refuza.Baba o blestema iar timp de 3 zile este chinuita de un demon iar in a 3 a zi urmand sa moara tarata in iad.) [Mi-a placut pentru ca nu este un final fericit ca toate celelalte]
2. The uninvited (O fetita a carei mama a murit intr-un accident de incendiu este adusa de la clinica acasa iar acolo il gaseste pe tatal ei cu asistenta care avea grija de mama ei, urmand sa se logodeasca.Ea vorbeste tot timpul cu sora ei si crede din anumite afirmatii ca incendiul nu a fost un accident ci asistenta a omorat-o.Acest fapt confirmandu-il si sora ei.) [Mi-a placut pentru ca este n final foarte neasteptat si nu este nimic din ceea ce pare]
3.Devil (Un grup de 5 oameni [o baba,ofemeie tanara si bogata, un agent de pasa, un barbat si un agent comercial] sunt blocati intr-un lift si urmatiti prin camera de filmat.De fiecare data cand se tinge lumina cineva este omorat in lift.Paznicii ajung la concluzia ca unul dintre ei este diavolul si ca toti sunt acolo pentru un anumit motiv.) [Mi-a placut pentru ca are mult suspans] happy

| Nobodyy a răspuns:

Apropo,toate au fost horror.