| Daria a întrebat:

Dati-mi va rog cateva filme de dragoste, cu adolescenti.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Love Story
Keith
The Last Song
A Cinderella Story
Mean girls
Love don’t cost a thing
Another Cinderella Story
A walk to remember
Down to you
She’s all that
Boys and girls
Save the last dance
Raise your voice
Step up 1, 2, 3
The girl next door
Greta
It’s a Boy Girl Thing
What a girl wants
Prom Night
She’s the man
Chasing liberty

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Remember me
twilight
o cenusareasa moderna
titanic love struck

| AmphetamineGirl a răspuns:

Gossip girls Twilight

| DeEa_8231 a răspuns:

Narcisa Salbatica de la ora 22:00 de luni pana vineri big grin

| CarmenAndrada a răspuns:

Vampire diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| KateaButterfly a răspuns:

Dupa ce a raspuns girl95 nu prea sint optiuni...Dar incearca si High School Musical(toate 3), Viva High School Musical Mexico.)

| CristianBurca a răspuns:

A Cinderella Story
Boys and girls
Love don’t cost a thing
Another Cinderella Story