| valintinvalic2011 a întrebat:

Dati-mi va rog niste filme despre viata (triste daca se poate ) dar sa fie interesante despre viata poate si un pic de dragoste

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

A walk to remeber
Perfect sense
Just like heaven( nu prea e trist)
The vow
If only
Letters to Juliet
10 things i hate about you
Astea mi-au placut mie!
Aaa si Pasarea spin( The thorn bird) E suuuuuper!

| valintinvalic2011 explică (pentru inconscient):

Multumesc ca mai sunt oameni ca mine care le place asa filme multi de la mine din prieteni le place numai comedii cu prostii dar nu prea inteleg in ele cine stie ce din aceste filme parca inveti ceva da din acele comedie nu inveti nimic bun

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

My Sister’s Keeper (2009) Viaţă pentru sora mea
Reign Over Me / Acoperă-mi inima (2007)
Terms of Endearment (1983) – Vorbe de alint

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Dear John, Charlie St.Cloud,The notebook,P.S I love you,The lucky one,A walk to remember,Remember me,Only day, Never let me go, The vow, Pride and prejudice, Anna Karenina.Cam toate sunt romantice, dar si despre viata. Sper ca ti-am fost de folos.

| mihaelutzamy a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la filmul,, The dog's story" este exceptional.

| Visionfree a răspuns:

Elizabethtown e bunicel, nu e cine stie ce greu de inteles...

Daca vrei niste filme cu adevarat calumea, uita-te la astea:
Into the Wild
Green Street Hooligans
The Cider House Rules
The Butterfly Effect
December Boys

| Veronica91 a răspuns:

Now is God, Ma premier fois

| sebastyanSEBI a răspuns:

The ultimate gift e cel mai smecher,,, mi-au dat lacrimilehappy, este ff reusit filmul sper sa ati placahappy funda happy

| ValentinV2 a răspuns:

Jane Eyre

| RedKillerCat1202 a răspuns:

Miss Nobody