| gheorgheasdasa a întrebat:

DAU FUNDA. Am vazut acum multi ani pe PRO TV un film cu un ucigas care rapea victimele folosind cloroform..si le ingropa de vii, victimele mureau cel mai probabil sufocandu-se in SICRIU ( SICRIUL e elementul principal al filmului, poate va dati seama dupa asta de filmul la care ma refer ). Povestea filmului era aproximativ asa : Un cuplu plecasera cu masina undeva...s-au certat oleaca si intr-un final au oprit la o benzinarie pentru ca el sa cumpere benzina in timp ce fata s-a dus in magazinul benzinariei sa cumpere chipsuri sau ceva de genul ( aici a fost rapita ) fata se numea DENISE ( cel mai important detaliu pe care mi-l amintesc ) prietenul ei ii observa lipsa si de`alungul filmului incearca sa afle ce s-a intamplat cu ea.din final imi mai amintesc ca a fost si el prins de criminal, bagat in sicriu, dar, inainte de asta a aflat ca persoana care l-a rapit a ucis-o pe DENISE ..si bineinteles ca stie locul unde a fost ingropata - Sper ca sunt de ajuns aceste detalii
Dau funda celui care imi spune cum se numeste filmul..macar incercati happy
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| raduro1985 a răspuns:

Denise e sigur? Imi amintesc un film..the vanishing, dar o chema Diane pe tipa.

| gheorgheasdasa explică (pentru raduro1985):

Da..filmul era intr-adevar The Vanishing..am cautat oleaca aseara si l-am gasit ..si este si Denise nu numai Diane :p
Oricum. funda e a ta ..mersi happy

1 răspuns: