| Tz0Py a întrebat:

Dau funda celui care imi traduce asta : https://www.youtube.com/watch?v=IeSLLdBGVEI :)

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Iti traduc in mare nu cuvant cu cuvant ca se intelege din imagini. Prima data este prezentarea trucului pe care il face si dupa aceea iti spune ce iti trebuie (plastelina, si sfoara neagra { nu stiu ce sfoara ca spune dupa aceea ca iti trebuie un singur fir din sfoara aceea }, lipesti o bucata plastelina in mijlocul cartii de joc si lipesti firul din sfoara de plastelina, mai lipesti sfoara de o bucata de plastelina pe care o lipesti de ureche. Spune ca poti sa lipesti si de umar sfoara cu banda adeziva. cam asta este in mare

0 răspunsuri:
Întrebări recente