| cristiana1234 a întrebat:

Dau funda celui ce imi spune niste animeuri gen kampfer, They Are My Noble Masters, kaleido star, H2O Footprints in the Sand, Kaichou wa Maid-sama sau unele de dragoste cu baieti draguti dar reci si distanti ECCHI

Răspuns Câştigător
| AceOfSpades a răspuns:

Clannad, Bokura ga ita, Chobits, Vampire Knight, Angel Beats, Kore wa zombie desu ca, Hell Girl, Elfen Lied, Pandora Hearts.

4 răspunsuri:
| BiancaDuta a răspuns:

Narutobig grinfunda? PS:e super animeulwinking

| cristiana1234 explică (pentru BiancaDuta):

Am vazut naruto si naruto shippuden sunt la zi cu episoadele

| Mey a răspuns:

Clannad, kimikiss pour ruje, gosick(nu e prea romantic dar e super), lovely complex,

| zkyzzo a răspuns:

Recomand niste HENTAI.