| Dalinuta a întrebat:

Imi puteti spune niste animeuri gen Kaichou wa maid-sama
? adica cu genul ala de tachinari si sa fie cu scolari. fara super puteri sau altele. Dau funda celui mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| Sarcastique a răspuns:

Şi eu sunt fană manga. Păi anime-uri nu ştiu, dar poţi citi manga. Cu şcolari nu prea găseşti, probabil vrei să te referi la ceva shoujo, romantic, school şi comedie nu? Am mai citit Vampire Knight (e şi anime), Akagami No Shirayukihime (merită citit) şi Last Game, sunt asemănătoare cu Kaichou Wa Maid-Sama. Baftă!

| Dalinuta explică (pentru Sarcastique):

Da,la alea ma refer..De citit nu prea am puterea sa ma apuc, pentru ca am acusi examene si sunt mai mult decat satula de cititlaughing animeurile sunt..relaxarea mea de dupablushing. Multumesc pentru raspuns!:*

| Sarcastique a răspuns (pentru Dalinuta):

Cu plăcere. P.S.: nici mie nu îmi place să citesc, dar ador să văd anime-uri în manga.

| Dalinuta explică (pentru Sarcastique):

Cred ca esti noua mea prietena virtualalaughing Nimeni nu-mi intelege pasiunea pentru elelaughing Mi-ai facut ziua mai buna!happy:*

| didiblack a răspuns:

Ce spui de Ouran highschool host club