| IoanaBogdana a întrebat:

Dau funda! era mai demult un desen animat cu o rata care croseta(cine stie cartile agathei christie-era ceva de genul lui miss marple) si rezolva tot felul de mistere. investiga si cauta indicii si la sfarsitul episodului spunea rezolvarea si vinovatul. de mentionat ca acest desen era pe minimax.

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Misterele lui Miss Mallard.Si mie imi e dor de el, am cautat siteuri unde as putea sa il vad online da nu gasesc!

2 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Ms de funda>big grin

| Gabitza03 a răspuns:

Il stiu foarte bine, stiu ca aceasta rata avea si un nepot, dar chiar nu imi amintesc cum se numea... ceva cu rezolvarea misterelor nu mai stiusaddar imi placea