| King9 a întrebat:

Dau funda.
stie cineva daca este o a patra parte din cronicile din narnia? daca da, cum se numeste? se numeste The Silver Chair sau The Magician's Nephew? si daca nu a aparut inca atunci cand o sa apara?
va rog sa raspundeti cat mai concret

Răspuns Câştigător
| alexandra2000ale a răspuns:

Nepotul magicianului

Sifonierul, Leul si vrajitoarea

Calul si baiatul

Printul Caspian

Calatorie pe mare cu Zori-de-zi

Jiltul de Argint

Ultima batalie

Aici sunt toate volumele...si eu le-am citit si le recomand cu multa placere... Funda?

2 răspunsuri:
| ILoveTacos a răspuns:

Nu sunt sigura daca te referi la carte sau la film, dar avand in vedere categoria, o sa aleg a doua varianta.Printul Caspian este a patra parte din serie si a aparut deja happy

| vane09 a răspuns:

Da, este o a 4 parte se cheama Printul Caspin e geniala am citit-o sper sa iti placa si tie happy